strumica denes logo
балисти

мај 24, 2018

(ВИДЕО) БАЛИСТИТЕ ЈА ИСВИРКАА МАКЕДОНСКА ХИМНА ВО СТРУМИЦА И ИЗВИКУВАА УЧК, УЧК

На Куп-натпреварот меѓу Пелистер и Шкендија, имаше недолични скандирања од

Види повеќе