Home

Perdormire

Tag - АНАЛИЗА

Култура

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНЕЦОТ ВИТАНОВ НА „24 АНАЛИЗА“: Овде сум да го одбранам достоинството на моите три деца!

Поранешниот пратеник и заменик министер за економија, а денес успешен менаџер Зоран Витанов на гостувањето во „24 Анализа“, каде соговорници му беа Трифун...