strumica denes logo
6 октомври

октомври 6, 2018

Дневен хороскоп за 6 октомври 2018 година

Овен Ќе бидете среќни кога ќе дознаете дека денешниот ден

Види повеќе

октомври 6, 2018

Денес е голем празник: 6 октомври – Ден на Зачнувањето на свети Јован Крстител

На овој ден се прославува милоста, чудото и мудроста Божја;

Види повеќе