Perdormire

Tag - 6 април

Култура

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6 АПРИЛ!

Љубовта цвета за Лавовите и Водолиите. Овен Добар ден за одмор, потрудете се да соберете енергија. Љубовта конечно цвета, ги надминавте сите лоши моменти...