strumica denes logo

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНКА ДЕЛ ОД ОТКАЧЕНАТА АНКЕТА ЗА 8 МАРТ!

Автор:

Датум:

март 8, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 8, 2018

Категории:

Струмица Денес

По повод денешниот празник, Меѓународниот ден на жената, на јутјуб каналот на ФЛЕКА ТВ беше прикачено видео кое тие го насловија „Откачена анкета за 8 март“. Од оваа интересно видео е дел и наша струмичанка. Во продолжение погледнете го видеото: