strumica denes logo

(ВИДЕО) Погледнете како струмичанецот The Marshall беше исфрлен од Skopje City Mall!

Автор:

Датум:

март 1, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 1, 2018

Категории:

Струмица Денес

Во најновиот влог на The Marshall може да видете како сакајки да направи видео за City Mall Vlogger не му дозволуваат да снима и го исфрлаат од Скопје City Mall

ВИДЕОТО МОЖЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК