strumica denes logo

(ВИДЕО) ЛУДА РОМАНТИКА: СЛАТКАРИСТИКА СНИМИ РОМАНТИЧЕН СПОТ ВО ВЕНЕЦИЈА!

Автор:

Датум:

март 8, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 8, 2018

Категории:

Струмица Денес

Како подарок за неговата сопруга, Сања Николиќ, но и за сите дами и за Осми март, хип-хоп музичарот Слаткаристика денеска ќе ги промовира песната и спот „Луда романтика“. Слаткар вели дека песната ја напишал за Сања, а спотот е снимен во најромантичниот град на светот, Венеција.