strumica denes logo

(ВИДЕО) „ЕПИЗОДА“– Струмичкиот хип-хоп бенд „КОНФЛИКТ“ со нова песна!

Автор:

Датум:

март 9, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 9, 2018

Категории:

Струмица Денес

Младиот хип-хоп струмички бенд КОНФЛИКТ вчера на својот официјален јутјуб канал ја објави својата нова песна насловена „Епизода“. За нивниот квалитет нема потреба и овојпат да зборуваме, самата песна нека ви го докаже тоа, уживајте: