strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) 78 € 7 НОЌЕВАЊА, АКЦИЈА СОНЧЕВ БРЕГ ЛЕТО 2018: ПОНУДА НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

март 10, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 10, 2018

Категории:

Струмица Денес

78 € АКЦИЈА СОНЧЕВ БРЕГ 2018

ХОТЕЛ МАЛИБУ НА 200 МЕТРИ ОД ПЛАЖА
01.07 – 01.09.2018
7 ноќевања – по лице во студио за (4 лица) – 78 €
7 ноќевања – по лице во соба за (3 лица) – 94 €
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба – 108 €
————————————————————————–
1 дете до 14 години беспалтно во двокреветна соба
Хотел Малибу е лоциран на 200 метри од морето и на околу 500 метри од центарот на Сончев Брег. Зградата е реновиранa 2014 г, собите на 3 кат гледаат кон морето.
Во хотелот има Маркет и модерен ресторан со градина.

• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG