strumica denes logo

ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА ЗА ОВАА ЛЕТО: ЗА 126 ЕВРА 7 НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК НА СОНЧЕВ БРЕГ!

Автор:

Датум:

март 8, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 8, 2018

Категории:

Струмица Денес

112 € ТОП ПОНУДА – ХОТЕЛ КОКИЧЕ СОНЧЕВ БРЕГ !
7 Ноќевања со појадок – 112 € по лице !
01.05 – 15.06.2018
7 Ноќевања со појадок – 126 € по лице !
16.06 – 30.06.2018
27.08 – 07.09.2018
7 Ноќевања со појадок – 149 € по лице !
01.07 – 26.08.2018

Хотелот е лоциран во центарот на Сончев Брег и е само на 400 метри. Од централниот плажа и на 200 метри. Од хотел,, Кубан “.
Сите соби имаат балкон, купатило, телевизор со кабелска телевизија, клима, телефон и фрижидер.
Попусти:
* Деца до 2 години се сместуваат бесплатно;
* 2 возрасни и 1 дете до 11.99 г – детето е бесплатно;
* 1 возрасен и 1дете до 11.99 г – детето користи 50% попуст
Ручек – 4 €
Вечера – 5 €
Дете до 11.99г. плаќа 50% од цената
за ручек и вечера.

MyTravel Strumica
ЦАНОВИ ООД
+359 878 568 207 – BG
+389 78 998 748 – Viber MK
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com