strumica denes logo

Струмичанец за вложени 3 евра доби 12.000 евра на ,,спортска”

Автор:

Датум:

август 20, 2019

Категории:

Економија

Автор:

Датум:

август 20, 2019

Категории:

Економија

Обложувач од Струмица изминатиот викенд доби вистински џекпот со уплата само од 200 денари. Струмичанецот најде начин како да дојде до добивка од речиси 12.500 евра, односно 765.568 денари и тоа само со осум типувани натпревари. Обложувачот натреварите ги типувал на голови