(ВИДЕО) ДВЕ СТРУМИЧКИ ЛЕГЕНДИ: КИРЕ ГОШЕВ И ГОРАН ПАНДЕВ ПРЕД ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО СЕ ЗАБАВУВААТ СО „ШТОМ НОЌТА ПОМИНЕ“

јуни 4, 2021

Фудбалерите на Македонија се подготвуваат за Европското првенство кое е се поблиску, а нормално атмосферата е на највисоко ниво.

Лицата на двајцата наши струмичани Кире Гошев и Горан Пандев ни покажуваат дека расположението е одлично и може да очекуваме одлично Европско Првенство со нашата Македонија.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: