ПРИЗНАНИЕ ЗА СПОРТСКА НАДЕЖ НА ОПШТИНА СТРУМИЦА ЗА ОДБОЈКАРКАТА ИВАНА МИЛЕВА!

февруари 4, 2023

На синоќешната манифестација „СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА“ која традиционално се одржува секоја година, струмичанката Ивана Милева од ОК НАКОВСКИ ВОЛЕЈ доби признание за спортска надеж на општина Струмица. Искрени честитки од тимот на Струмица Денес и многу успех понатаму!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ