strumica denes logo

ДА ЈА НАПОЛНИМЕ САЛАТА: ЏИО СТРУМИЦА СЕ СЕЛИ ВО СПОРТСКАТА САЛА ПАРК, ДЕНЕСКА ИГРААТ ПРОТИВ ВАРДАР!

Автор:

Датум:

април 6, 2019

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

април 6, 2019

Категории:

Спорт

Одбојкарите на ОК Џио Струмица се селат во Спортската Сала Парк! Денеска тие со почеток од 19:00 часот ќе одиграат натпревар против екипата на ОК Вардар Скопје! Да ги поддржиме нашите момци, да ја наполниме салата и да им дадеме до знаење дека струмичани секогаш биле со нив. Одиме кон нова титула!!!