РАЗЛАДЕТЕ СЕ ВО ОВИЕ ЛЕТНИ ДЕНОВИ СО ЛЕТНОТО МЕНИ НА COFFEE SHOP „ЕLEPHANT“

јули 30, 2019

Летниот период секој сака да се освежи со нешто ладно , квалитетно а и не многу скапо. Најмногу течности и витамини се прима во Кофи шоп “ЕЛЕФАНТ” каде ве очекува ведриот персонал и ќе ви го презентира летното мени кое гаранирано ќе ве примами да се вратите повторно и повторно. Фрешови од разни витамнин кој најакттивни се лубеница , диња , портокал и секако тука се и вкусните лимонади монин со вкус на малина , киви и јагоди.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: