ГОЛЕМА И ЕКСКЛУЗИВНА ПРОМОЦИЈА ВО ПЗУ ДЕНТАНОВА-Др БОЈАН ИВАНОВ ВО СТРУМИЦА!

јули 11, 2019

🔝ПРОМОЦИЈА❗️❗️❗️

40%ОFF

Освежете ја насмевката за летниот период кој претстои .Брзо,безболно и ефикасно избелување на забите до неколку нијанси во еден термин.Промотивниот пакет вклучува:

✅Чистење забен камен

✅Полирање на забите

✅Професионално белеење

ПЗУ ДЕНТАНОВА Др Бојан Иванов се наоѓа на Мито Хаџи Василев Јасмин 4,веднаш наспроти главниот влез на новата градска болница.☎️078 394 111

кликни ОВДЕ за фејсбук.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: