Home

Perdormire
Реклама

(ФОТОГАЛЕРИЈА) СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН ВО СТРУМИЦА!

Home

Се продава опремен стан 67m2 на 5 кат со две спални соби и една тераса во Карпош маало, Струмица. Станот е опремен со кујна со сите кујнски апарати(плотна, релна, машина за садови, фрижидер), опремена дневна(софа, комода, мала масичка) и трпезарија (маса и 6 столови), спална со лежај и плакар, и опремено купатило(елементи, туш кабина, машина за перење) и вграден плакар во ходник. Исто така има и клима, маса и две столици на тераса како и ѕидно монтирани плакари за кондури. Поставени комарници на прозор од спална и врата од тераса. Роло вградени завеси(black out) на сите прозори. Телефон за контакт: 075-766-893