Home

Perdormire
Реклама

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ПОНУДА ЗА ЛЕТО 2019 НА „АСТРАИОН“-СТРУМИЦА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА: РЕЗЕРЗИРАЈТЕ ОДМОР ВО ХОТЕЛ „ХЕЛВЕЦИЈА“ ВО СОНЧЕВ БРЕГ!

Home

Резервации на тел:📱 070 643 492 ;☎️ 034 609 209
или во Агенција ” ASTRAION ” на ул. Благој Јанков Мучето бр. 5, веднаш спроти книжара ”Култура’

Не пропуштајте ја оваа фантастична понуда за летување во Бугарија!

Резервирајте одмор во Хотел Хелвеција во Сончев Брег по одлични цени, со можност за ваша одлука колку ноќевања сакате;

Само ноќевање – 12,5
Ноќевање со појадок 15 евра

*Цените се дадени по лице на база на ноќевање

Организиран автобуски превоз:

🚌 Бургас-Поморие-Несебар-Сончев Брег
📆 Од 06.07.2019-23.08.2019 – секој ден
➡️Повратен билет за возрасен 45 евра (2790 денари)
➡️Билет во еден правец за возрасен 30 евра (1860 денари)
➡️Повратен билет за дете до 12 години 30 евра (1860 денари)
Билет во еден правец за дете до 12 години 20 евра (1240 денари)