(ФОТО) Козметичкиот салон „Doll house” го комплетираше својот тим со професионален шминкер и фризер!

јуни 17, 2019

Козметичкиот салон „DOLL HOUSE“ кој се грижеше за сите ваши козметички потреби, од неодамна во својот тим вклучи и професионален шминкер и фризер кој ќе се грижи за вашиот изглед.

„Неговата работа е исто како и до сега што се трудиме вашите лица да бидаат насмеани и презадоволни.“ – изјавија тие.

Термините можете да ги закажете на:
Давид 078/ 425-351
Ивана 077/ 919-307

Со кликнување на следниот ЛИНК може да ги исконтактирате и на нивниот фејсбук профил.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: