(ФОТО) КОЈ Е ТВОЈОТ ОМИЛЕН ВКУС ОД АВШАР?

мај 7, 2019

Авшар е природно газирана минерална вода која ја има во 6 внимателно одбрани и 6 идеално комбинирани овошни вкусови:

1. МАНГО И АНАНАС
2. ЛИМОН СО Ц ВИТАМИН
3. КИВИ И ЛИМОН
4. ЛУБЕНИЦА И ЈАГОДА
5. МАНДАРИНА СО Ц ВИТАМИН
6. ЛИМОН

Кој е твојот омилен вкус?

Авшар стана препознатлив белег на сите спортисти, љубители на здравата храна и пијалоци, на сите оние кои внимаваат на својата линија и на сите кои сакаат вистинско освежување и се активни преку целиот ден. Авшар водите се од природно газиран извор, содржат минерали и витамини кои се потребни на телото за секојдневно да се одржува балансот на свежина на целиот организам.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: