БАРАТЕ СОВРШЕН ДУШЕК И КВАЛИТЕТЕН КРЕВЕТ? Неодолив КОМБО пакет само за ВАС во ПЕР ДОРМИРЕ во Струмица!

јуни 1, 2019

➡️БАРАТЕ СОВРШЕН ДУШЕК И КВАЛИТЕТЕН КРЕВЕТ⬅️❓

📢📢🇮🇹Неодолив КОМБО пакет само за ВАС🇮🇹📢📢

📍Кревет – 30% попуст

📍Душек -20%

🎁Подарок две перници

Најдобрите италијански производи Ве очекуваат во нашите салони :

Нашиот тим Ве очекува во салонот во:

📍Струмица ☎034/522-284 ☎️075/327-827

Ул.Гоце Делчев бр.103 во близина на кружниот тек кај Жито Струмица

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: