СТРУМИЦА ДЕНЕС УТРЕ СО ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО ВО 23:20 ЌЕ ВИ ЈА ПРЕНЕСЕ РАДОСНАТА ВЕСТ ЗА ХРИСТОВОТО ВОСКРЕСЕНИЕ!

април 17, 2020

Почитувани читатели, на ваше барање а со Благослов од струмичката Епархија, портал Струмица Денес за утре во живо ќе им ја пренесе радосната вест за Христовото Воскресение на струмичани, односно во живо ќе ја пренесува Воскреснатата литургија. Вклучувањето во живо е во 23:20 часот. Останете дома, чувајте се вие и вашите најблиски.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: