strumica denes logo

ЗАЕДНИЧКО СЛЕДЕЊЕ НА ДЕНЕШНИОТ НАТПРЕВАР ПОЛСКА-МАКЕДОНИЈА ВО „OLD SCHOOL“, 5 СКОПСКИ+МЕЗЕ ЗА 450 ДЕНАРИ!

Автор:

Датум:

октомври 13, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

октомври 13, 2019

Категории:

Струмица

Со почеток од 20:45 часот денеска *недела*, фудбалската репрезентација на Македонија го игра најважниот натпревар против репрезентацијата на Полска и потребна им е нашата поддршка за славје на крајот од натпреварот. „OLD SCHOOL“ како вечен подржувач на македонските спортиски, организираше заедничко следење на натпреварот! Покрај тоа, тие подготвија и интересна промоција, 5 скопски пива+мезе за 450 денари. Да ги бодриме нашите момци и да навиваме за нашата Македонија!