ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ШАМПОН И МАСКА ПРОТИВ ПРВУТ ВО КОСАТА!

декември 15, 2021

Комплет ПРОТИВ ПРВУТ – шампон и маска со екстракт од женшен

https://kosta.tiandeprodukti.com/product-category/kosa/

-ја обновува оштетената коса
-го отстранува првутот oд скалпот,
-ги храни и зајакнува корените на косата
-длабоко навлегува во фоликулите на косата
-ја тонизира косата
-ја намалува активноста на лојните жлезди
-го стимулира растот на косата

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: