ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: НОВ ГЕЛ ЗА ИНТИМНА НЕГА СО ЕКСТРАКТИ ОД БИЛКИ – ПРИРОДНА ЗАШТИТА НА ЖЕНСКОТО ЗДРАВЈЕ!

август 16, 2022

Природна заштита на женското здравје

Нов гел за интимна нега со екстракти од билки

Гел за интимна нега со билни екстракти, 360gr

Природата е убава и разновидна. И токму таа ја инспирираше корпорацијата да создаде гел за нежна нега кој содржи екстракт од билки со корисен ефект врз здравјето на жените.Производот е создаден во Алтај и содржи повеќе од 90% природни состојки. Нежниот состав на гелот е погоден за нега на најчувствителната кожа.
Активните состојки на производот ја зајакнуваат природната заштитна бариера на кожата и го одржуваат балансот на pH во интимната зона.
Благодарение на избалансираниот состав, гелот ја смирува деликатната кожа и обезбедува секојдневно чувство на удобност. Ја освежува и навлажнува кожата и го ублажува чувството на непријатност после епилација.

Користете квалитетни производи и бидете здрави.

КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 781 155

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: