strumica denes logo

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНКАТА СЛАВИЦА АНГЕЛОВА СО ПРВА ПЕСНА ВО СОРАБОТКА СО ПРОДУЦЕНТСКОТО ДУО БОНЕВ И ЗИЛАНТ!

Автор:

Датум:

јули 11, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

јули 11, 2019

Категории:

Струмица

Талентираната струмичанка Славица Ангелова со своја прва песна насловена „LOST“. Песната е во соработка со продуцентското дуо Бонев и Зилант! За еден ден, песната веќе има над 3.000 прегледи на јутјуб, во продолжение слушнете ја: