Home

Perdormire
Струмица

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНЕЦОТ ИГОР АНГЕЛОВ И’ ПЕЕШЕ НА СВОЈАТА СОПРУГА ВО „НИКОГАШ НЕ Е ДОЦНА“

Home

45 годишниот Игор Ангелов од Струмица во последната емисија на балканското музичко шоу „Никогаш не е доцна“ се покажа во одлично светло. Игор додека ја пееше песната „Теби“ ја изведе својата сопруга на сцена. Неда Украден му рече дека ова го можат само Македонците! Честитки за Игор и многу успех понатаму!