ТУРНИР БИЛЈАРД ВО COFFEE BAR LIFE: ПОБЕДНИК ДАНЕ КРСТЕВСКИ!

јуни 10, 2019

Победник на вчерашниот турнир во билјард кој го организираше caffee bar life беше Дане Крстевски! Тој го освои првото место и освои 6.000 денари. Честитки!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: