СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ВО СПОРТСКА ОБЛОЖУВАЛНИЦА!

ноември 8, 2023

На 07.11.2023 година во во 13.30 часот во Полициската станица Струмица З.А. (30) од Струмица, пријави дека околу 13.00 часот во спортска обложувалница во Струмица бил физички нападнат од Е.И.. Полициска станица Струмица презема мерки за целосно расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: