Perdormire
Струмица

СТРУМИЧАНЕЦОТ МАРЈАН ПЕТРОВ СЕ ПОГРИЖИ ЗА ФРИЗУРАТА НА НИКОЛИЈА – ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША КОМЕНТИРАШЕ ДЕКА Е ОДЛИЧНО!

Балканската ѕвезда Николија неодамна имаше свој настап во Струмица, а за нејзината фризура повторно се погрижи нашиот струмичанец Марјан Петров. Николија објави фотографија на својот инстаграм профил, а во опиш напиша дека нејзината мајка рекла дека дека поубава фризура досега не видела. На ова реплицираше и Јелена Карлеуша која напиша дека се согласува со нејзината мајка!