СТРУМИЧАНЕЦ ПОД ИМЕТО „КАПИТАЛ Т“, ВО ЈАВНА СОБА НУДИ ФОТОГРАФИИ ОД ДЕВОЈЧИЊА ОД СТРУМИЦА!

јануари 28, 2021

Застрашувачки податоци се кријат во скандалозната група „Јавна Соба” на Телеграм, која пред скоро време беше реактивирана. Само еден член на оваа група кој редовно објавува слики, според скриншот од архивата од каде се преземаат материјалите, се гледа дека поседува повеќе од 10.000 материјали, слики и снимки. Вчера во јавната група се појави и струмичанец под името „КАПИТАЛ Т“ и го напишал следново:

„Имам јас од Струмица од сите момички шо се под 18 години“.

На жртвите, освен што им се објавуваат интимни слики, се линчуваат јавно, ѝм се објавуват лични податоци и телефонски броеви.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ