СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО СТРУМИЦА НА КРУЖНИОТ ТЕК КАЈ БОЛНИЦАТА!

мај 21, 2023

Вчера околу 5:00 часот наутро на кружниот тек кај ЈЗУ Општа Болница Струмица се случи сообраќајна несреќа во која како што велат очевидците, за среќа нема потешко повредени. По несреќата, полицијата изврши увид.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: