СО ДРВЕН ПРЕДМЕТ 35 ГОДИШНА ЖЕНА ОД СТРУМИЧКО БИЛА НАПАДНАТА ОД НЕЈЗИНАТА ЈАТРВА!

јули 16, 2023

На 14.07.2023 во 23.25 часот во СВР Струмица, 35-годишна жена од струмичко село пријавила дека, по претходна расправија, била физички нападната од нејзината јатрва Н.Д., која употребила и дрвен предмет. Се работи на расчистување на случајот.

ФОТО: ИНТЕРНЕТ

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ