РИВЕРСОФТ-СТРУМИЦА ОВОЈ ПЕТОК И САБОТА СЛАВИ РОДЕНДЕН: ИЗНЕНАДУВАЊА И ПОДАРОЦИ ЗА СЕКОЈА НАРАЧКА!

ноември 29, 2018

🎂 СЛАВИМЕ РОДЕНДЕН – Овој петок и сабота 30.11 – 01.12 🎉

⭐ Изненадувања и подароци за секоја Ваша нарачка! ⭐

Повелете на дружба и подароци во нашиот салон во Струмица во кој нудиме бела техника, грејни тела на пелети и цврсто гориво, клима уреди, компјутери и компјутерска опрема, смартфони, таблети и лаптопи, телевизори апарати за домаќинство, канцелариска опрема, фотоапарати, противпожарни апарати, аларми и сигурносни камери.

Нашите салони се наоѓаат во Струмица на бул. Ленинова 99. За подетални информации контактирајте не на некој од броевите 034 / 340-020 | 034 / 340 019 | 070 / 387-650.

Ве покануваме да не посетите и да се уверите во најниските цени на пазарот во Македонија!

Со почит,

Риверсофт.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ