strumica denes logo

(ВИДЕО) СЕ СООЧУВАТЕ СО ПРОБЛЕМ НА СТAПАЛАТА И НОКТИТЕ? САЛОН „ЛИЛИ“ Е ВАШЕТО РЕШЕНИЕ!

Автор:

Датум:

февруари 2, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

февруари 2, 2019

Категории:

Струмица

Се почесто се соочуваме со проблеми на стaпалата и ноктите. Најчесто проблемот се појавува од неудобни чевли, несоодветен педикир, неправилно сечење и обликување на ноктите. Вразнати и здебели нокти се проблеми кои за среќа лесно може да се отстранат со медицински педикир, извршен од страна на искусниот персонал со долгогодишното искуство на салон „Лили“. А, доколку сакате класичен педикир тие исто така ќе се погрижат за целосно да ги опуштите и релаксирате вашите стaпала со хидромасажа, длабнаски пилинк, маска и балзам на нозе, со релаксирачка масажа на грб додека трае третманот на професионален и луксузен стол кој го има единствено само во салон „Лили“.

Дозволете им луксуз на вашите стопала и закажете третман на телефонскиот број 070/458-245

Улица: „Маршал Тито“ бр.72 или веднаш до СОУ „Никола Карев“

Фејсбук страница: https://www.facebook.com/Lili-beauty-centar-2026490934110592/