Познатиот DJ Boogieman во сабота за прв пат доаѓа во клуб „Платинум“, на струмичани им ветува одлична забава!

мај 3, 2019

Сабота 04 МАЈ
За прв пат во клубот гостин ќе биде познатиот DJ Boogieman кој со својот хип хоп сет ќе направи уште една прекрасна урбана журка во вашиот омилен клуб. Зборови за него не се потребни, резервирајте на време и бидете дел од најурбаните забави во градот.

Информации за резервација: 📞 / DIRECT MESSAGE или VIBER 📩

070/384-684 Стефан Христов

070/639-526 Гога

078/596-130 Николас Стојанов

078/765-262 Дони Шилинов

071/832-602 Филип Коцев

075/646-784 Кате Атанасова

078/391-350 Цеце Беџовска

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ