strumica denes logo

ПОЗНАТ ПО ОТКАЧЕНИТЕ НАСТАПИ, ЖАРЕ БЕРБЕР УТРЕ ВО „АВАТАР“ ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

јуни 6, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

јуни 6, 2019

Категории:

Струмица

🗣️ Познат е по откачениот настап и адреналин на сцена, одличната комуникација со публиката и тоа дека не ве остава мирно да стоите цела вечер. Сето тоа измиксано со одличниот избор на хитовски рефрени, се причините поради кои неговите настапи се најпосетени. Сигурно погодувате за кој станува збор 😁

🅰️ватарци, во #петок, ве очекуваат #ЖареБербер & 🔞 18+ бенд❗

#резервации смс/вибер👇

📱Горан – 078/284-978

📱Кристина Тондева- 078/428-024

📱Ангела Узунова – ‭075/723-888‬

📱Славе Колевски – 071/287-777

📱Мартин Величковски – 072/528-746

📱Панче Заев – 071/909-333

📱Христијан – 072/261-702

Или на профилите на #facebook / #instagram кај менаџерите!

🅰️VATAR – THE PLACE TO BE!