ПОЛИЦИЈАТА ТРАГА ПО 29 ГОДИШНО МОМЧЕ ОД СТРУМИЦА СО НАРУШЕНО ЗДРАВЈЕ!

декември 11, 2023

На 09.12.2023 година во Полициската станица Струмица, Т.Д.(64) од Струмица пријави дека од домот се оддалечил неговиот син М.Д. (29), кој бил со нарушено здравје. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: