ПОЛИЦИЈАТА ТРАГА ПО 16 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЦА – НЕЈЗИНАТА МАЈКА СЕ СОМНЕВА ДЕКА Е ЗАЕДНО СО Д.Ѓ СО КОГО БИЛА ВО ЉУБОВНА ВРСКА!

март 18, 2023

На 17.03.2023 во 19.55 часот во СВР Струмица, Н.Б.(36) од Струмица пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка Б.Б.(16). Според пријавеното, таа се сомнева дека е заедно со Д.Ѓ. од Струмица, со кого била во љубовна врска. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: