ПОЛИЦИЈАТА ЈА ПРОНАЈДЕ ЖИВА И ЗДРАВА СТРУМИЧАНКАТА КОЈА ВЧЕРА БЕШЕ ПРИЈАВЕНА ЗА ИСЧЕЗНАТА!

февруари 4, 2020

На 03.02.2020 во 16.00 часот од страна на полициски слубеници од Полициска станица Струмица била пронајдена Џ.А.(16) од Струмица за која на 02.02.2020 година нејзиниот татко пријави дека се оддалечила од домот. Таа била предадена на родителите.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: