ПОДГОТВЕНИ ЗА НОВАТА СЕЗОНА: ВЕЧЕРВА ВО „АВАТАР“ ПОЗНАТАТА DJ LEA!

септември 13, 2019

🗣️ 🅰️ватарци, спремни за #Сезона2?

Продолжуваме таму кајшто застанавме, со познати музички имиња од регионов.

Во #петок, на стејџот ни доаѓа #DjLEA, најбараниот женски #rnb & #hiphop артист во Белград, во познатите #HypeClub & #DotClub со искуство од #EXIT фестивалот на кој настапуваше минатата година.

Ќе биде одлична журка!

#резервации смс/вибер👇

📱Кате Атанасова-078/755-328

📱Горан – 078/284-978

📱Кристина Тондева- 078/428-024

📱Славе Колевски – 071/287-777

📱Мартин Величковски – 072/528-746

📱Панче Заев – 071/909-333

📱Христијан – 072/261-702

📱Симон – 075219220

Или на профилите на #facebook / #instagram кај менаџерите!

🅰️VATAR – THE PLACE TO BE!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: