ОДЛИЧНА МОЖНОСТ ЗА РАБОТА ВО ХРВАТСКА, РЕСТОРАН РОКО ИМА ПОТРЕБА ОД РАБОТНИЦИ НА ПОВЕЌЕ ПОЗИЦИИ!

октомври 1, 2019

Ресторан Роко, Пицерија Роко, Veloce Roko fast food се едни од најпопуларните угостителски објекти во Опатија, Хрватска.

Поради зголемен обем на работа ресторан Роко има потреба од

• Готвач/ка

• Помошник готвач

• Келнер

• Пица мајстор

• Слаткар/ка

Нудиме работа преку целата година со добри работни услови

Нудиме можност за вработување на студенти

Информации и апликации на

Viber: 00385994563000

E-mail: dunatov@ri.t-com.hr

Повеќе информации за ресторан Роко

http://www.roko-opatija.com/

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: