КАФЕ БАР „КАРТЕЛ“ ВО СТРУМИЦА НАСПРОТИ „ТИНЕКС“-БАРА КЕЛНЕРКИ ЗА РАБОТА, УСЛОВИ ОДЛИЧНИ!

септември 1, 2020

Кафе Бар „Картел“ кој се наоѓа наспроти „Тинекс“ во Струмица, бара келнерки за работа. Условите се одлични! Сите оние кои се заинтересирани може да се пријават на 078 556 666

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: