JACK DAWSON УТРЕ ЌЕ ГИ ЗАБАВУВА СТРУМИЧАНИ ВО ПЛАТИНУМ!

мај 2, 2019

#Петок_03_мај
Петокот е резервирана за #JACK_DAWSON, синоним за добра музика во Струмица, кој ќе биде задолжен да ги размрда струмичани кои секогаш сакаат одлична забава. Ве покануваме да бидете дел од нашата урбана приказна, да бидете дел од ритамот на градот.🙂

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: