ГОРДОСТ: НАШАТА ЛЕНЧЕ КУКИЌ И ОФИЦИЈАЛЕН ПОБЕДНИК СПОРЕД СТРУЧНОТО ЖИРИ ВО „НИКАД НИЈЕ КАСНО“

јуни 23, 2019

Покрај победата од фејсбук гласовите, нашата струмичанка Ленче Кукиќ победи и според гласовите ( 172) на стручното жири. Ленче е нашата гордост! Огромно браво и големи честитки. Многу успех во иднина!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: