strumica denes logo

ГОРАН КУЌИЌ И ЈУПИТЕР СО НОВА ПЕСНА НАСЛОВЕНА „ВИНЈАК МОЈ“

Автор:

Датум:

јули 9, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

јули 9, 2019

Категории:

Струмица

Горан Куќиќ и Јупитер со нова песна насловена „Винјак мој“. Песната е снимена на српски јазик, а на јутјуб каналот ја сподели познатата Гранд продукција. Песната веќе се споделува насекаде низ социјалните мрежи и привлекува големо внимание кај слушателите. Во продолжение слушнете ја: