ГАЛОСКИ-ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ДИЏЕИ ВО ЈУГОИСТОЧНА ЕВРОПА ВО САБОТА ВО КЛУБ „ПЛАТИНУМ“

април 17, 2019

Именуван како едно од најбрзо растечките диџејски имиња од Југоисточна Европа за последните неколку години GALOSKI е име кое што може да го најдеме во плејлистите на најголемите светски диџеи како David Guetta, Hardwell, Avicii, The Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike, Nicky Romero, Afrojack и др. Дечкото кој што изминатата година ја постави Македонија на мапата на реномираниот Ултра Мјузик фестивал, со настапи во повеќе од 25 земји ширум светот и издава музика за издавачката куќа на Armin van Buuren, на чекор пред неговата интернационална турнеја, ГАЛОСКИ во сабота на 20ти Април на вашиот омилен подиум во PLATINUM Club.

Информации за резервација:

📞 / DIRECT MESSAGE 📩

070/384-684 Стефан Христов

070/639-526 Гога

078/596-130 Николас Стојанов

078/765-262 Дони Шилинов

071/832-602 Филип Коцев

075/646-784 Кате Атанасова

078/391-350 Цеце Беџовска

CLUB PLATINUM ‼️

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: