(ФОТОГАЛЕРИЈА) ТИАНДЕ-СТРУМИЦА ПРОСЛАВИ ДВЕ ГОДИНИ УСПЕШНО ПОСТОЕЊЕ, СТРУМИЧАНИ СЕ’ ПОВЕЌЕ ЗАДОВОЛНИ ОД РУСКИОТ ЕКО БРЕНД!

мај 16, 2019

ТианДе-Струмица прослави две години успешно постоење. Во овие 2 години голем број на корисници на производите од компанијата ТианДе со задоволство коментираат за резултатите од нив. Ќе слушнете коментар од типот :
– Од тој крем си ја чувствувам кожата како ми диши
– Oд овој шампон престана да ми се мрси косата толку брзо
– Oд тој шампон ми се појавија многу “бебешки” влакна и косата ми стана погуста
– Oд чајот што го пиев за еден месец “влегов” во фармерките што лани не можев да ги облечам
Итн…

Искрени честитки од тимот на Струмица Денес!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: