Home

Perdormire
Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Ново во Струмицa: Студиото „Nikolov production“ на Васко Николов, доби свое официјално отворање!

Home

Струмичкиот фотограф Васко Николов приреди отворање на своето студио „Nikolov production“. Официјалното отворање се случи синоќа на кое присуствуваа голем број на гости кои му посакаа успешно работење во иднина. „Nikolov production“ се наоѓа на ул. „Гоце Делчев“ бр.29 или зад „Здравец Маркети“ на местото на старата автобуска станица.

„Nikolov production“ на своите клиенти им нуди снимање и фотографирање на:

-Свадби
-Крштевки
-Веридби
-Настани
-Студиско фотографирање (фотосесии)
-Снимање промо видеа

„Nikolov production“ исто така наскоро ќе започне и со зимските новогодишни фотосесии во опремено студио. Доколку сакате да резервирате термин за вашите потреби, тоа може да го сторите на следниот телефонски број: 070 302 607

Дел од фотогалериите и видеата на Николов може да ги погледнете со кликнување ОВДЕ

Фејсбук линк: https://www.facebook.com/nikolovproduction/

Во продолжение погледнете ја целосната фотогалерија од отворањето: