strumica denes logo

(Фото) Премиерот Заев и министерот Николовски уживаа во природните убавини на Струмица!

Автор:

Датум:

октомври 24, 2018

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

октомври 24, 2018

Категории:

Струмица

Вчерашниот празник и нерабоден ден, премиерот на Република Македонија, Зоран Заев и министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски го искористија своето време уживајќи во адреналинот со возење на квадрицикли, односно тие уживаа во природните убавини кои ги има нашата Струмица.